انواع پنجره دوجداره UPVC

لارساوین به عنوان تولیدکننده برتر در و پنجره های دوجداره وینتک و ویستابست انواع مختلفی از درب و پنجره را ارائه میکند. در این مقاله میخواهیم به انواع پنجره دوجداره UPVC و انواع پنجره دوجداره اشاره کنیم.

انواع مختلف در و پنجره های دوجداره

قطعا تا به امروز نام پنجره های دوجداره یو پی وی سی به گوشتان خورده است. اما باید بدانید این نوع پنجره ها ساخته شده با پروفیل های یو پی وی سی دارای انواع مختلفی هست که در زمان خرید در انتخاب شما میتواند تاثیرگذار باشد. یو پی وی سی یا همان UPVC نوع دیگری از PVC هست که قوی تر و با دوام تر از پی وی سی های معمولی است. این نوع ماده هم چنین بسیار مقاوم در برابر مواد شیمیایی است که در ساخت ساز های واحدهای مسکونی، تجاری و یا اداری مورد استفاده قرار میگیرد. هم چنین بدانید که پنجره های دوجداره یو پی وی سی با استفاده از مواد Upvc ساخته می شوند که به طور معمول در ساخت این پروفیل از مقاوم شیشه استفاده می شود تا ظاهری شکیل تر داشته باشد.

تعویض پنجره های دوجداره UPVC با پنجره های قدیمی

در تعویض پنجره های قدیمی یک خانه که معمولا با فریم های فلزی ساخته شده است با پنجره های دوجداره جدید حتما تنوع در پروفیل های ساختی آن را دیده اید. برای تعویض پنجره ها نیز میتوان به چوب فکر کرد و یا حتی به درب و پنجره های آلومینیومی. در پنجره های نوع آلومینیومی ویژگی های بسیار خوبی مانند عدم زنگ زدن وجود دارد اما با این وجود باید بدانید که این پنجره های اصلا عایق خوبی نیستند و گرما و سرما میتواند به راحتی به داخل خانه منتقل شود.

در این حالت نظر کارشناسی ما به شما این است که انواع پنجره دوجداره ساخته شده با پروفیل های UPVC بهترین و به صرفه ترین انتخاب برای شما می باشند. زیرا که علاوه بر حداکثر امنیت میتوانند حداکثر بازدهی و صرفه جویی در انرژی را برای شما به ارمغان بیاورند. در ارتباط با خرید پنجره های یو پی وی سی دوجداره در نظر داشته باشید که هم میتوانید از مدل های آمده برای تعویض پنجره های قدیمی خود استفاده کنید و یا با استفاده از طراحی جدیدتر توسط گروه تولیدی سایان وین اقدام به سفارش یک مدل خاص و سفارشی تر برای محل مورد نظر خود نمایید.

کاهش هزینه ها با استفاده از پنجره های دوجداره یو پی وی سی

در طی زمان و استفاده از پنجره های دوجداره طبق نظر کارشناسان لارساوین ثابت شده است که استفاده از پنجره های ساخته شده با استفاده از پروفیل های یو پی وی سی هزینه های شما در طی زمان کاهش داده و باعث بازگشت هزینه های شما در طی مدت زمان کوتاه خواهد شد.

توجه داشته باشید از آنجا که UPVC یک ماده نسبتا قوی و با دوام، پنجره های دوجداره ساخته شده از آن مدت بسیار طولانی عمر می کنند و هم چنین مانند چوب بعد از مدتی تیره نمی شوند در نتیجه احتیاجی به نقاشی آن ها نیست.

انواع مدل های پنجره های دوجداره

پنجره دوجداره ثابت

این نوع پنجره معمولا دارای حالت ثابتی است که بازشو ندارد و هدف از ساخت و استفاده آن ورودی نور و مشاهده منظره بیرون از خانه می باشد. توجه داشته باشید با توجه به نوع این پنجره و عدم استفاده از بازشو و در نتیجه یراق آلات، هزینه پنجره دوجداره ثابت فیکس به مراتب پایین تر از دیگر انواع پنجره ها می باشد.

پنجره دوجداره کشویی با لنگه ثابت

در نوع پنجره کشویی با لنگه ثابت، از دو لنگه پنجره استفاده می شود که این لنگه ها می توانند ثابت و یا متحرک باشند. همانطور که از نام آن پیداشت لنگه ثابت در جای خود فیکس شده است و لنگه متحرک در حال حرکت می باشد. این نوع پنجره قبلا بسیار مورد استقبال بازار قرار گرفته شده است.

پنجره دوجداره UPVC دو حالته

این نوع پنجره، به دو صورت باز و بسته می شود (افقی و عمودی). این نوع پنجره نیز مانند نوع قبلی می باشد و فقط در نوع بازشو با هم تفاوت دارند. از مهمترین تفاوت های این نوع با نوع قبلی این است که در نوع دو حالته فضای بیشتری اشغال می شود و هم چنین قیمت بیشتری نسبت به نوع کشویی دارد.

پنجره دوجداره مدل آکاردئونی

 این نوع پنجره، به منظور استفاده در مکان هایی است که فضای محدودی نداریم. نوع بازشو این نوع پنجره مانند درب های آکاردئونی است که همگی با آن آشنایی کامل داریم.

پنجره دوجداره دو لنگه بازشو

همانطور که در بالا اشاره شد پنجره های دوجداره دارای انواع و به طبع دارای خصوصیات بیشماری هستند. در نوع پنجره دوجداره دو لنگه بیشتر به درد فضاهایی میخورد که میخواهیم دسترسی بیشتری به فضای بیرون داشته باشیم.

در نتیجه این نوع پنجره دوجداره بیشترین فضا را بین دیگر انواع پنجره میخواهد.

مشاوره با لارساوین قبل از خرید پنجره دوجداره

اگر میخواهید پنجره دوجداره یو پی وی سی UPVC را برای خانه و یا محل کار خود سفارش دهید، پیشنهاد میکنیم از کارشناسان مجرب و متخصص لارساوین مشاوره بگیرید تا با حقایق و هزینه های پنهان این خرید آشنا شوید. به منظور مشاوره رایگان با کارشناسان لارسا وین همین الان تماس بگیرید.

دیدگاه ها بسته شده است