پنجره دوجداره وینتک یا ویستا بست ؟ کدام بهتر است ؟

پنجره دوجداره وین تک یا ویستا بست،کدام پروفیل بهتر است ؟

اگر به دنبال خرید و استفاده از پنجره های دوجداره یو پی وی سی بوده اید بی شک نام پروفیل وین تک و ویستابست را شنیده اید. شرکت وین تک و ویستایست از بهترین و با کیفیت ترین برند های تولید کننده پروفیل های یو پی وی سی Upvc برای ساخت درب و پنجره دوجداره می باشند.

از مهمترین موضوعاتی که تفاوت این دو پروفیل را مشخص میکند مطالعه و بررسی کاتالوگ و شاخص های فنی شرکت های تولید کننده و پروفیل های مربوط به آن می باشد برای مثال مقایسه وزن پروفیل های دوجداره یو پی وی سی، چگالی آنها، مشخصات مقطع و … تمامی این موارد هستند که قیمت پنجره دوجداره یو پی وی سی را میتوانند مشخص کنند.

پنجره دوجداره ویستا بست یا وینتک ؟

برای شروع ابتدا به معرفی شرکت ویستا بست می پردازیم؛ ویستا بست اولین دارنده گواهینامه از رال آلمان است که در صنعت پلیمر و تولید پروفیل درب و پنجره دوجداره فعالیت میکند. این شرکت پروفیل های UPVC را با استانداردهای بین المللی در ایران تولید میکند. ترکیبات به کار رفته در ساخت پروفیلهای ویستا بست بر اساس سخت ترین شرایط های آب و هوایی در اقلیم ایران ساخته شده است و این موارد توسط آزمایشگاه ها و استانداردهای شرکت رال آلمان مورد بررسی و تایید قرار میگیرد.

استانداردهای مورد آزمایش قرارگرفته پروفیل ویستا بست

  • استفاده از متریال های گالوانیزه برای فریم های پروفیل با ضخامت ها و ابعاد استاندارد
  • استفاده از گالوانیزه یک تکه بدون جوش
  • استفاده از نوارهای آب بندی و درزبندی از جنس EPDM
  • رعایت استاندارد فواصل پیچ ها یا یکدیگر (۴۰ سانتی متر در پروفیل های سفید و ۳۰ سانتی متر در دیگر پروفیل ها)

پنجره دوجداره وینتک

موضوع حفظ محیط زیست و جلوگیری از آلوده کردن محیط زیست از اصول اولیه شرکت وین تک از ابتدای فعالیت این شرکت بوده است. بر اساس همین موضوع شرکت وین تک برای تولید پروفیل های یو پی وی سی خود از تثبیت کننده های بر پایه کلسیم زینک در ترکیبات ساخت پروفیل های upvc خود استفاده میکند تا کمترین ضرر را برای محیط زیست و محیط زندگی انسان ها وارد کند.

از دیگر عوامل بسیار مهم برای انتخاب پروفیل های وینتک، علاوه بر زیبایی و دقت در ساخت آن و هم چنین کیفیت آن، قیمت بسیار رقابتی نسبت به پروفیل های ساخت شرکت ویستا بست می باشد.

پنجره های وینتک در ابعاد مختلف و هم چنین طرح و رنگ های بی شمار در بازار قابل خرید است.

شرکت لارسا وین تولید کننده انواع درب و پنجره های دوجداره با پروفیل های شرکت ویستا بست و وین تک می باشد که شما می تواند در صورت درخواست مشاوره، به صورت رایگان با کارشناسان لارسا وین صحبت کنید.

دیدگاه ها بسته شده است