گروه تولیدی

لارساویـــــن

در دنیای امروز درب و پنجره‌ های دوجداره یو پی وی سی یکی از گزینه های بسیار مناسب در جهت بهینه‌سازی مصرف انرژی ساختمان محسوب می گردد. امروزه با افزایش انواع آلودگی‌های صوتی و بصری در کلان شهرها از یک طرف و از سوی دیگر علم به این موضوع که انرژی نفت و گاز تمام شدنی اند، باعث شده تا صنعت به سوی ارائه راهکارهایی عملی در راستای کاهش میزان مصرف انرژی گام بردارد. در همین راستا، در و پنجره یو پی وی سی با قابلیتهایی بی شمار و کم نظیری چون عایق حرارتی، برودتی، رطوبتی، صوتی و الکتریسیته پا در عرصه صنعت ساختمان سازی نهاده و بهره گیری از آن در این صنعت علاوه بر مدرن و جدید بودن، رشد تکنولوژی و نیز کاهش چشمگیر مصرف انرژی را در دنیا به همراه داشته است.

گروه تولیدی لارساوین، بعنوان تولیدکننده و عرضه کننده درب و پنجره‌های UPVC در تهران و شهرستان های اطراف و نماینده رسمی پروفیل های وین تک و ویستا بست مفتخر است تا با استفاده از بهترین پروفیل های روز دنیا و محصولات وابسته به آن، بهترین محصول را از نظرکیفی به شما ارائه نماید.

این مجموعه با در اختیار داشتن کارگاهی مجهز به خط تولید شیشه دو و چندجداره، تولید انواع توری در و پنجره و تولید انواع درب و پنجره یو پی وی سی، آمادگی ارائه خدماتی با کیفیت به شما می باشد.